سخن مدیر عامل

یکی از معضلات و مشکلاتی که بیشتر کارفرمایان، مالکین، سازندگان و پیمانکاران در کلانشهرها کشور گریبانگیر آنها هستند اتلاف وقت و درگیری در سازمانهای ذیربط (شهرداری، مسکن و شهرسازی نظام مهندسی، بنیاد مسکن، جهاد کشاورزی) می باشد که واقعا بیشتر انرژی و وقت این عزیزان صرف در این سازمان ها می باشد که باعث کندی کار و دلسردی مالکان و کارفرمایان گرامی می باشد که خداوند را شاکر و خرسندیم که درظل توجهات حق تعالی ، شرکت فنی مهندسی کامران گستر غرب ، با مدیریت عاملی آقای مهندس مهدی کامرانی این توفیق را دارد که با استعانت از ذات اقدس حق و اعتقاد به ارزش های الهی و بهره گیری از سرمایه عطیه نیروی انسانی متخصص و متعهد ، کارهای خدمات اداری شما عزیزان را از صفرتا صد (یعنی از زمان دستور نقشه و دریافت صدور پایانکار) را بدون اتلاف وقت و به بهترین شکل ممکن انجام دهد .
مدیریت شرکت بر این باور است که با بهره گیری از خلاقیت و نو آوری نیروهای با انگیزه و جوان و از دل همین سازمانهای مربوطه و استفاده از تجربیات ارزشمند ذی قیمت پیشکسوتان عرصه سازندگی و رعایت اصل مشتری مداری خواهد توانست به عنوان یک شرکت برتر و سرآمد در عرصه عمران و آبادانی میهن اسلامی هموراه نقش آفرینی نماید.
شرکت کامران گستر غرب : با ارائه بسته خدمات کیفی ، کم نظیر و با ارزش ویژه و به کارگیری روش های نوین و مبتکرانه در ارائه پروژه ها و انجام عملیات اداری سازمانها و اعتماد آفرینی در اجرا مناسب و به موقع تعهدات سعی در خشنودی هرچه بیشتر کارفرمایان و همکاران دارد .
شرکت فنی مهندسی کامران گستر غرب با اعتقاد به ارزش های الهی در هماهنگی با سنت های هستی درکلیه فعالیت های خود کرامت انسانی را محترم شمرده و به آن ارج می نهد. بر این باوریم که صداقت ودرستی، وفای به عهد و امانت داری و رعایت قوانین و مقررات ارکان اعتماد آفرین همکاری کامران گستر غرب با تمام ذینفعان است. کامران گستر غرب خود را در قبال کارفرمایان پاسخگو می داند و درفرآیند ارائه خدمت به ایشان از هرگونه راهنمایی و انتقال دانش و تجربه در حد بضاعت خویش دریغ نخواهد کرد .
کامران گستر غرب نه تنها خود را به رعایت استانداردها و توافقات کیفی متعهد می داند ، بلکه به لحاظ حرفه ای در اجرای پروژه ها ، بهبودهای کیفی ممکن رابه کارفرمایان پیشنهاد می دهد. بر این باور به نهادینه شدن کیفیت در کل زنجیره ارزش ارائه خدمات و بهبود مستمر در فرایندهای کسب و کار خود می اندیشد.